Jutujärg: Raadioteater 90!
August Gailit “Ekke Moor” I - V osa

10-osaline kuuldemäng August Gailiti romaanist “Ekke Moor”. Lugu romantilisest seiklejast, kes lahkub kodunt, ema ja armsama juurest, et otsida lahtisi allikaid. Ekke Moor on otsekui eesti Peer Gynt.10-osaline kuuldemäng ühe August Gailiti armastatuima tegelase - Ekke Moori - seiklustest.
Mööda ilma õnne otsiva Ekke rollis on Rain Simmul.
Teistes osades: Neenu - Ines Aru. Väike Ekke - Karl Erik Simmul. Eneken Üüve - Liina Olmaru. Pille Riin - Katariina Lauk. Jevdokia - Ita Ever. Toomas Üüve ja Metsaülem - Aleksander Eelmaa. Mustlane ja Isa Uutšö - Peeter Jakobi. Teatridirektor ja Aadu - Raivo Rüütel. Näitlejatar ja Eetsa - Külli Teetamm. Praost Odja - Lembit Ulfsak. Praostiproua ja Kellamehe naine - Marika Vaarik. Praosti poeg ja Justin Kender - Allan Noormets. Aleksander - Raivo E. Tamm. Lassi - Tiina Tauraite. Jürga - Gert Raudsep. Kassahoidja ja Peremees - Margus Tabor. Kadi ja Perenaine - Garmen Tabor. Naabrinaine ja Kalurinaine - Maria Klenskaja. Dunja ja Ilda Endu - Kristel Leesmend. Iivan ja Registraator - Ivo Uukkivi. Kellamees ja Soomlane - Egon Nuter. Vanaeit soos - Meeli Sööt.
Raadiole seadnud ja lavastanud Tamur Tohver (foto:Scanpix). Helirežissöör Külliki Valdma. Muusikaline kujundus ansamblilt Väikeste Lõõtspillide Ühing.
Muusika autorid Marko Matvere ja Mait Seger. Laulutekstid Tamur Tohver ja Mait Seger.
Raadioteater 2002.

Esmaspäevast reedeni, 16. - 20. aprillil kell 16.30 Klassikaraadios
 

Jutujärje arhiiv